Каталог товарів

Про Компанію

Інтернет-магазин ARC.COM.UA є лідером на ринку запчастин для ремонту ноутбуків та аксесуарів для мобільних пристроїв. Ми завжди цінуємо свою репутацію, тому пропонуємо продукцію лише найкращих світових виробників, які зарекомендували себе на ринку. Таких успіхів наша компанія досягла завдяки зваженій та справедливій ціновій політиці, відмінному рівню обслуговування клієнтів, широкому асортименту продукції на складі та професіоналізму співробітників.


Основним принципом роботи підприємства є задоволення потреб всіх типів покупців - як оптових компаній, і роздрібних покупців. За 12 років успішної роботи нашими клієнтами стали понад 25000 осіб, більша частина яких регулярно купує знову. На постійній основі ми співпрацюємо з більш ніж 700 сервісними центрами та понад 500 як онлайн так і офлайн магазинами на території України.


Наш магазин здійснює доставку товарів до будь-якого населеного пункту України. Будь-яке замовлення у нашому магазині ви отримаєте вже наступного дня завдяки налагодженій роботі нашого відділу доставок та співпраці з кур'єрськими службами.


Якщо ви плануєте роботу з нашою компанією на постійній основі, ви можете заповнити форму запиту на нашому сайті і наш менеджер зв'яжеться з вами для обговорення деталей та особливостей подальшої роботи.